«

»

Digitürk Play

evet digitürk siz değerli müşterileri için öle kampanyalar ve paketler hazırlıyor ki duyduğunuzda kulakalrınza inanamayacaksınız. şimdi digitürkü canlı olarak internet sitemiz üzerinden ve istersenizde iped ,iphone nunuzdan izleyebileceksiniz. nasıl mı hemen anlatalım. artık digitürk play paketimiz var bu paket sayesinde macları, filmleri, dizileri ister internet üzerinden isterseniz de iped ve iphone larınızdan canlı olarak izleme fırsatını ayağınıza getirmiş bulunuyoruz.üstelik bu paketten faydalanmanız için  digitürke üye olmanızda gerekmemektedir,

digitürk playda 3 adet üyelik tipi vardır. isterseniz gelin bunları bi öğrenelim.

1) ücretsiz üyelik: bu üyelikte ücretsiz olarak atv hd, kanal d, show tv, star tv,  trt 1 hd ve fox tv hd kanalını ücretsiz olarak canlı bir şekilde izleyebileceksiniz.

2) giriş üyeliği:  bu üyelik ile 32 kanalı 1 tl ye izleyebileceksiniz. bu kanalların içerisinde macsız lig tv de dahildir.

3) premium üyelik : bu üyelik ile ayda 5 tl ye macsız lig tv de dahil 35 tane kanalı,film kanalını ,dizi kanalını, belgesel kanalını vb. kanalları izleyebileceksiniz.

ayrıca kirala izle bölümünden yerli ve yabancı filmleri dizileri ve belgeselleri ile erotik kanallarını da satın alıp izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk