«

»

Digitürk Samanyolu TV Kanal Bilgisi

Digitürk Samanyolu TV Kanal Bilgisi

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Samanyolu TV’nin nasıl tanındığını ve hangi programları ile sizlerin karşısına çıktığını anşatmak istiyoruz.

Digitürk Samanyolu TV’nin, 1999 yıllarında gizemli ve sırlı olayları anlatan Sır Kapısı programı ile bilinirliği artmış ve Türkiye’nin gündemine oturmuştur. Sır Kapısı daha sonra Sırlar Dünyası ismini alarak devam etmiş ve 2007 yılında yayından kaldırılmıştır. Hayat Dersi ve Boşanmak İstemiyorum isimli iki programi birleştirilerek Aile Mahkemesi adını aldı. Daha sonra 2010 Kasım ayında programı ismi Gereği Düşünüldü olarak değiştirilmiştir. 2007 yılında başlayan Hakkını Helal Et adlı dizisi bazı kesimler tarafından Amerikan komedi dizisi olan My Name is Earl’nin çalıntısı olarak iddia edilmiştir. Hakkını Helal Et dizisinin yapımcısı Melih Sezgin bu dizide karakterin ve senaryonun Fudayl bin İyaz’ın hayatı ile oluşturulduğunu söylemiş, hiç bir şekilde çalıntı olmadığını belirtmiştir.

digiturk-samanyolu-tv-kanal-bilgisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk