«

»

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası ile siz değerli arkadaşlarımızda tüm detaylı bilgileri yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

digiturk-sporextra-paketi-kampanyasi

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımzıda artık sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak ailemizin birer parçası olarak HD yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk ,sizlerin yararlanması için birçok ucuz kampanyaları hizmete sokmuş bulunmaktadır. Bu ucuz kampanyalar sayesinde sizlerde artık sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyor ve bu şekilde aileniz ile birlikte yayınları izlemeye hemen başlayabiliyorsunzu. Digitürk abonelik işlemlerinizi başlatarak sizlerde spor yayınlarını izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası ile abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde eşsiz hizmetlerden aynı gün içerisinde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası hakkında da detaylı bilgileri öğrenmeye hemen başlayalım.

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyasından yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık hem giriş paketi kanallarını, hemde spor extra paketi kanallarını günün 24 saati aralıksız izleyebiliyorsunuz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda artık İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Spor Toto Basketbol Ligi, ATP Masters 1000 turnuvası maçlarını, Wimbledon, Formula 1 maçlarını Lig TV 2 ve Lig TV 3 kanallarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhüt için ilk 3 ay sadece 19,99 TL ödeyeceksiniz. Geriye kalan aylarda ise 31,99 TL ödeyerek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Kampanya kapsamında 1 ay yetişkin paketi ve 1 ay lig tv  yayınlarını ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecektir. Aynı zamanda kurulumlarınızda ücretsiz olacaktır. Kurulum sırasında sadece aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk