«

»

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için yine yeni yeni kampanya ve paketler hazırlamaya devam ediyor. şimdi sizlere anlatacağımız paketimiz ek paketlerimiz için de olan spor extra paketimizi siz değerli müşterilerimize anlatmak istiyoruz. spor extra paketimiz ek paketlerimiz içinde yer alıyor cünkü biz biliyouz ki herzaman erotik film izlemek insana bi bıkkınlık getirir ve başka şeyler izlemek ister.işte bu sırada spor extra paketimiz devreye giriyor ve futbol maclarının özet görüntülerini, basketbol maclarını, futbol söyleşilerini vb yayınları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.paketimizi aylık faturanıza ek sadece 17 tl ye satın alabilecek ve doyasıya izleyebileceksiniz. paketimizi almak için ayrıca giriş paketimizi ve en az 2 adet keyif paketimizi satın almanız gerekmektedir. aksi taktirde bu paketimizden ve diğer paket ve kampanyalarımızdan faydalanamayacaksınız. hemen paketimizi almak için size en yakın bir yetkili bayimize beklemekyetiz.

www.olaybu.net  internet sitemiz üzerinden paket ve kampanyalarımızı kolayca satın alabilir ve kampanya ve paketlerimiz hakında detaylı bilgide alabilirsiniz.

Digiturk-Sporextra-Paketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk