«

»

Digiturk Sporsever Paketi

Digitürk Sporsever Paketi:

Digitürk siz değerli müşterilerine yine kampanya ve paketler hazırlamaya devam ediyor. bu paket ve kampanyaları öğrendiğiniz zaman biz cok sasıracağınıza biz eminiz. evet sevgili müşterilerimiz şimdi sizlere keyif paketimizin içerisinde olan sporsever paketimizi anlatmaya calışacağız. şimdi sporsever paketiyle futbol karşılaşmalarının özet görüntüleri, maclardan sonra söyleşiler, spor magazinleri vb bircok programları bu paketimizin içerisinde kanallarda bulabileceksiniz.paketimizin aylık fiyatı da her eve uygun olması adına aylık sadece ve sadece faturanıza ek 5 tl ödeyerek bu paketimizi satın alabileceksiniz.

sporsever paketimizi satın almak için hemen size en yakın bir yetkili bayimize veya internet sitemize beklemekteyiz. gercekten ama gercekten bu paketlerimizi almazsanız cok üzüleceksiniz.

kampanya ve paketlerimiz hakkında bütün bilgiyi www.olaybu.net sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.bu paketimizi hd keyif paketlerimizle de ayrıca vazgecilmez bir hale getirebilirsiniz. hd paketimizle cok daha güzel ve ilgi cekici bir kanal izleyebileceksiniz.hadi daha neyi bekliyorsunuz. bütün şartlar sizin istediğiniz gibi. sunu da unutmayın. keyif paketlerimizden 2 tane almadan diğer paketlerimizi alamıyorsunuz. alın size alternatif bir paket. sporsever paketimizi ve diğer bir keyif paketimizi alarak diğer paketlerimizi de kolayca alabilirsiniz.

Digiturk-Sporsever-Paketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk