«

»

Digitürk Süper Paket Kampanyası

Digitürk Süper Paket Kampanyası hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyen arkadaşlarımızda direk yazımıza göz atabilir ve bu şekilde abonelik işlemlerini hemen başlatabilecek bilgilere ulaşabilirler.

digiturk-super-paket-kampanyasi

Digitürk kampanyaları ile sizlerde dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabilecek ve bu şekilde eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye başlayabileceksiniz. Digitürk kampanyalarından yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık ailemizin birer parçası olabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye başlayabilecekler. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımızda artık Digitürk Süper Paket Kampanyasından abonelik işlemlerini başlatabilecekler. Digitürk Süper Paket Kampanyası ile sizlerde artık dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Süper Paket Kampanyası detaylarını da öğrenmeye başlayalım ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayalım.

Digitürk Süper Paket Kampanyasından yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımızda artık sorunsuz olarak giriş paketi kanallarını, film paketi kanallarını ve belgesel paketi kanallarını günün 24 saati aralıksız izleyebilecekler. Kampanya kapsamında artık sizlerde belirttiğimiz yayınlar için 12 aylık kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhüt için sizlerde direk ilk ay sadece 14,99 TL ödeyerek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Kampanya kapsamında geriye kalan aylarda ise sadece 27,99 TL ödeyerek eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye hemen başlayabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında ilk ay lig tv yayınlarını da ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Kurulumunuz talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece 20 TL Aktivasyon ücreti ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk