«

»

Digitürk Tv2 Kanal Bilgisi

Digitürk Tv2 Kanal Bilgisi

TV2 kanalımız sayesinde artık popüler yabancı diziler, yerli diziler, eğlence programları, çizgi filmer, ve normal filmleri izleyebilecek aileniz ile dilediğiniz gibi vakit geçirebileceksiniz.

Tv2, 18 Ağustos 2012’de yayına başlayan Doğan Yayın Grubu’na bağlı televizyon kanalı. Kanal, Turner Broadcasting System’in TNT’yi Türkiye’den çekme kararı alması nedeniyle yayın haklarını Doğan Yayın Grubu’na satması sonucunda kurulmuştur. Popüler yabancı diziler, yerli diziler, yerli yapımlar, eğlence programları, çizgi filmler ve tematik film kuşakları yayınlayan kanal, hem orijinal dil hem de Türkçe dil desteğiyle yayın yapmaktadır. Kanal D-Smart, Digiturk, Teledünya, Tivibu, Filbox, Türksat 3A, Türksat 4A (15 Temmuz 2014’ten itibaren) ve Türksat Kablo TV üzerinden izlenebilmektedir. 3 Eylül 2012’den itibaren düzenli program yayınına geçmiştir. 15 Eylül 2013’te logosunu değiştirmiş, mavi renkteki TV yazısı yeşilimsi bir hal almış ve logo 2 boyutlu olmuştur.

tv2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk