«

»

Digitürk Yan Oda Kampanyası

Digitürk Yan Oda Kampanyası:

Digitürkte artık herkez izlemek istediği filmleri, dizileri, programlarını izleyebilecek. nasıl mı? hemen anlatmaya koyulalım. şimdi digitürk te yan oda kampanyası var. artık televizyon izlemek için kavga eden izleyicilerimiz olmayacak. cünkü bu kampanya sayesinde aynı uydu üzerinden sen mesela maclarını takip ederken bi başkası da aynı uydu üzerinden başka bir televizyonla başka bir filmi izleyebilecek. bu paketten yararlanabilmek için ana menü üzerindeki bütün paketlerin alınması gerekmektedir. eğer bütün paketleri aldıysanız bu paket % 50 indiirmle evinize geliyor. iç kurulumu ücretsiz olarak bizzat biz yapmaktayız. aktivasyon ücreti olarak sadece 10 tl alınır. 24 ay taahhüt vermeniz durumunda24 ay sonunda uydu tamamen sizin olmaktadır.

işte sizinde  gördüğünüz gibi digitürk yine sizler için boş durmamaktadır. hemen digitürke abone olmak için bayiliklerimize gelebilir isterseniz de 0212 445 55 65 nolu telefon numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.biz her ne yapıyorsak sizlerin iyliği için yapıyoruz. bu paketimizde sizlerin evinizde daha huzurlu bir ortam sağlaması için hazırlanmış olan bir pakettir. bu paketle beraber artık kim ne izlemek istiyorsa yanoda da izleyebielcekler.

 

Digiturk-Yanoda-Paketi-Kampanyası

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk