«

»

Dizimax Filmleri Çok Daha Keyif Verecek

Digitürk’ün sizler için hizmete sokmuş olduğu paketlerin içerisinde bulunan kanallar, her sene olduğu gibi bu senede izleyenlerini büyüleyici filmleri yayınlamaya devam ediyor.

dizimax-kanallari-yine cok-guzel

Digitürk’ün sizler için hizmete sokmuş olduğu paketlerin içerisinde bulunan kanallar, her sene olduğu gibi bu senede izleyenlerini büyüleyici filmleri yayınlamaya devam ediyor. Özellikle dizi paketi içerisinde bulunan kanalları izleyen arkadaşlarımız, izledikleri dizilerin etkisinde kalmaktadırlar ve hergün dizimax kanallarını izlemeden duramadıkları gözlemlenmiştir. Digitürk’ün Dizimax kanallarında yayınlanan filmler bu senede çok keyif verici olduğunu söylemek istiyoruz. Digitürk dizimax kanallarında izleyeceğimiz filmlerin listesi şu şekildedir.

Gotham

Digitürk gotham filmi, dizimax kanalları arasında yer alan Dizimax Sci-Fi HD kanalında izleyebileceğiniz bir filmdir. Filmde olaylar Dedektif Gordon’ın gençlik yıllarına odaklanılacak ve şehri gizlice yöneten suçlulara karşı açtığı savaş konu almaktadır.

Crossbones

Digitürk’ün bir diğer filmi ise Crossbones oldu. Crossbones filmini izlemek isteyen arkadaşlarımız direk Dizimax Vice HD kanalını açmak zorundadırlar. Crossbones filminde ünlü korsan Edwards ‘Blackbeard’ Tech (Kara Sakal)’ın maceraları anlatılacak.

Manhattan

Digitürk Manhattan filmine bir nevi aşık olacak ve herzaman Manhattan filmini izlemek isteyeceksiniz. Manhattan filmini sizlerde izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk dizi kanalları arasından Dizimax Drama HD kanalını açabilir ve yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Manhattan filminde 1943’te ilk atom bombasını yapan ekibin ve ailelerinin dramını konu alarak işlemektedir.

Doll & Em

Digitürk Doll & Em filmini sizlerde hemen açarak izlemek istiyorsanız eğer direk Dizimax Comedy HD kanalını açabilir ve gülmekten karnınıza ağrıların girmesini sağlayabilirsiniz. Bir Hollywood yıldızının asistanı olarak en yakın arkadaşını işe almasıyla başlayan filmin konusunda olaylar çok ilginç ve komik gelişmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk