«

»

Düğün Dernek Moviemax Türk’te

Digitürk ile en iyi türk filmlerini izlemek için direk moviemax türk kanalını açabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk moviemax türk kanalında TV de ilk kez yayınlanan filmleri de izleyebiliyoruz.

dugun-dernek-moviemax-turk

Digitürk ile en iyi türk filmlerini izlemek için direk moviemax türk kanalını açabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk moviemax türk kanalında TV de ilk kez yayınlanan filmleri de izleyebiliyoruz. Digitürk moviemax türk kanalında düğün dernek filmini de izlemiştik hatırlarsanız. Digitürk Düğün dernek filmini HD olarak izledik. Digitürk moviemax türk kanalında yayınlanmış olan Düğün dernek filmi hakkında da dilerseniz gelin bilgilere ulaşalım ve filmi tekrar izleyelim.

Filmin konusu İmece usulü bir düğün yapmaya kalkışan dört kafadarın sevimli hikâyesinin anlatıldığı filmde Sivas’ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail’in oğlu Tarık bir gün yurt dışından çıkagelir. Önce her zamanki gibi bir memleket hasreti gibi görünse de bu ziyaretin altındaki esas neden çabuk ortaya çıkar: Tarık görevli olarak çalıştığı Letonya’da Monica adlı bir kızla beraberdir ve aynı ülkede çalışmak için tek yol evlenmeleridir.

Digitürk moviemax türk kanalını açabilir ve yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk film paketi aboniliği alarak tüm moviemax kanallarının tamamını izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk