«

»

Emmy Ödülleri Dağıtıldı

Digitürk kanalları hepinizin de yakından takip ettiği gibi her ödül törenine damga vurmaya her sene devam etmektedir.

emmy-odul-toreni

Digitürk kanalları hepinizin de yakından takip ettiği gibi her ödül törenine damga vurmaya her sene devam etmektedir. Bu sayede adından sıkça söz ettiren Digitürk, sizler için daha yenilikçi bir politika ile yıllardır karşınıza çıkmaktadır. Digitürk, bildiğiniz gibi yıllardır eşsiz kanal politikası sayesinde birçok abonesinin yüzünü güldürmüş ve abonelerde diledikleri zaman dilediği filmi ve diziyi hemen açarak izlemiştir.

Digitürk, sizlere verdiği hizmetleri genişletmek için Lig TV süper lig yayın haklarınıda almasıyla birlikte abonesini birden bire genişletmiş ve bu sayede Digitürk’ün eşsiz yayın keyfinin tadına bakmayan arkadaşlarımız neredeyse kalmamıştır. Digitürk filmlerinin ve diğer yayınlarda gösterdiği başarılı yayıncı politikası sayesinde Emmy ödül töreninde de birçok filmi ve dizisi ödülle dönmüş ve abonelerine ne kadar kaliteli yayınlar izlettirdiğinin bir kez daha farkına varmamızı sağlamıştır.

Digitürk Emmy Ödül Töreninde ödül almış filmleri ve dizilerinin listesini sizler için derledik ve liste haline getirmiş bulunduk. Buna göre sizler için yayın verdiğimiz filmler ve dizilerin ödülleri şu şekildedir.
LOUIE – Komedi/En İyi Senaryo – LOUIS C.K.
SCANDAL – Dram/En İyi Erkek Konuk Oyuncu – JOE MORTON
HOUSE OF CARDS – Dram/En İyi Ses Miksaj
BOARDWALK EMPIRE – Dram/En İyi Sanat Yönetimi
NURSE JACKIE – Komedi/En İyi Ses Miksaj

Sizlerde belirttiğimiz kişilerin oynadığı filmler için haberlerimizi takip etmeye devam edebilir ve Digitürk emmy ödül töreninden karelere de hemen ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk