«

»

Erzincan Lig TV Bayileri

Erzincan Lig TV Bayileri :

Erzincan lig tv bayileri siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel hizmetleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya son hızla devam ediyor.

CANPOLAT ELEKTRONİK ERZİNCAN

Adres : MERKEZ ÇARŞI 5 29 İNÖNÜ MERKEZ ERZİNCAN

Erzincan Lig TV bayisi siz değerli müşterilerimiz için digitürkün bizlere sunmuş olduğu tüm paket ve kampanyaları sizlere detaylı olarak hem bilgi veriyoruz ve de bu bilgiler sayesinde de paketlerimizin satışını yapıyoruz.

Erzincan bayisine başvurarak Tüm binanızın digitürk ve lig tv altyapısını da ücretsiz olarak bayimiz üzerinden başvurarak yaptırabilirsiniz.

Erzincan yetkili servisimize başvurarak herhangi sorununuzu bildirebilir ve de sorunlarınızı en kısa sürede çözmeniz adına elimizden gelen hertürlü yardımı da sizlere yapmaktayız.

Erzincan Bayilerimizde Vermiş Olduğumuz Hizmetler :

Digitürk Abonelik Hizmeti

Dış kurulum hizmeti

İç kurulum hizmeti

Lig TV Abonelik hişzmeti

Lig TV satış hizmeti

Teknik Destek Hizmeti

Paket ve kampanya hakkında bilgi

Paket ve kampanya satışı

Telefon Numaralarımız :

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetlerimizi ister bayilerimize gelerek isterseniz de sizler için aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numaralarımızdan bizleri arayarak da kolaycaalabileceksiniz.

0212 445 55 65

0538 695 73 73

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk