«

»

Eskişehir Digitürk Bayileri

Eskişehir Digitürk Bayileri : 

Eskişehir digitürk bayileri siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyalar ile siz değerli müşterilerimize detaylı olarak bilgi vermekteyiz. Bu bilgiler sayesinde de sizlerin paket ve satışını da detaylı olarak yapmaktayız.

Eskişehir bayisi olarak siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda tüm binanızın da digitürk altyapısını oluşturmak için elimizden gelen tüm çabayı ve hayreti göstermekteyiz. Eğer eskişehir bayimiz üzerinden abonelik işlemlerinizi başlatmak istiyorsanız hemen elinizi çabuk tutun ve de digitürkün sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden biran önce faydalanın.

Eskişehir bayilerimize başvurarak arızalarınızı , iptal işlemlerinizi, herhangi sormak istediğiniz digitürk hakkındaki soruları birazdan sizlere vereceğimiz telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayarak yapabileceksiniz.

Eskişehir Bayileri :

Eskişehir Merkez

Çifteler

Mahmudiye

Mihalıçlık

Sarıcakaya

Seyitgazi

Sivrihisar

Alpu

Beylikova

İnönü

Günyüzü

Han

Mihalgazi

Odunpazarı

Tepebaşı

Eskişehir Bayilerimizde Vermiş Olduğumuz Hizmetler :

Digitürk abonelik hizmeti

Dış kurulum hizmeti

İç kurulum hizmeti

Lig TV satış hizmeti

Lig TV abonelik hizmeti

Teknik destek hizmeti

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

Telefon numaralarımızdan da bizleri arayarak yukarıda görmüş olduğunuz tüm hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden de belirtmiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabileceksiniz.

eskisehir-digiturk-bayileri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk