«

»

Euroleague Maçlarıda Sizlerle.

Digitürk bu zamana kadar birçok anlaşmalarla abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Siz değerli arkadaşlarımız için lig tv super lig yayın haklarını, brezilya ligini, ingiltere ligini, almanya ligini, ispanya ligini, basketbol liginin yayı haklarını almış bulunuyor.

eureleuge-maclarıda-digiturkte

Digitürk bu zamana kadar birçok anlaşmalarla abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Siz değerli arkadaşlarımız için lig tv super lig yayın haklarını, brezilya ligini, ingiltere ligini, almanya ligini, ispanya ligini, basketbol liginin yayı haklarını almış bulunuyor. Siz değerli arkadaşlarımız için bu seferde Euroleague maçlarının yayın haklarını almıştır. Anlaşma gereği 5 sene boyunca Euroleague maçlarınıda Digitürk kanalları sayesinde HD olarak izleyebileceksiniz. Bu anlaşmalar sayesinde sizlerde kumandayı elinize alıp koltuğunuza uzandığınız zaman dışarıyla alakanızı kesecek, evinize bağlı bir birey haline geleceksiniz.

Basketbol yayınlarına Euroleague mücadelesini de dahil eden Digiturk, bu anlaşmayla birlikte futbolla birlikte basketbolun da tek adresi konumuna geldi. Avrupa arenasında oynanacak dev maçlar, basketbolun usta yorumcuları Murat Murathanoğlu ve İsmet Badem’in renkli yorumlarıyla LİG TV 2 ve LİG TV 3 ekranlarında yayınlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk