«

»

Intelligence Dizimax Sci-Fi Kanalıyla Karşınızda

Digitürk dizi kanallarıyla artık vakitlerin nasıl geçtiği hakkında en ufak bir düşünceye dahi kapılmayacaksınız.

intellegence-digiturk

Digitürk dizi kanallarıyla artık vakitlerin nasıl geçtiği hakkında en ufak bir düşünceye dahi kapılmayacaksınız. Çünkü zaman sizin için su gibi akıp geçecektir. Digitürk dizi kanallarını izlemek için giriş paketine + dizi paketine abone olabilir ve Digitürk’ün eşsiz yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk dizimax sci-fi kanalıyla sizlerde artık bilim kurgu filmlerini günün 24 saati aralıksız dinleyebileceksiniz.

Digitürk Intelligence filmini sizlerde izlemek için direk dizi paketi aboneliği alarak izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk dizimax sci-fi kanalını izlemek isteyen arkadaşlarımız direk Digitürk kanal listesinden 2 numaralı kanalı açabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Dizimax Sci-Fi kanalında izleyebileceğiniz Intelligence filminide dilerseniz gelin hep beraber öğrenmeye başlayalım.

Çok yakın bir gelecekte teknoloji insanların beynine mikroçip yükleyecek seviyeye ulaşmıştır. Bunun denendiği ilk kişi de özel ajan Gabriel Vaughn (Josh Holloway) olur. Beynine üst düzey bir teknolojiyle yerleştirilen bu mikroçip sayesinde Gabriel dünyadaki her bilgiye istediği an ulaşabilmektedir. Filmin geri kalanı, digitürk dizimax sci-fi kanalında. İyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk