«

»

Isparta Digitürk Bayileri

Isparta Digitürk Bayileri :

DİZAYN ELEKTRONİK

Telefon No : 0538 695 73 73

Adres : HASTANE CD. 112 41/B YAYLA MERKEZ ISPARTA

Digitürk ısparta bayisi olarak siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel digitürk hizmetlerini siz değerli ısparta halkının hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Isparta halkı için bugüne kadar elimizden gelenin en iyisini yapmaktaydık ve de bundan sonra da bu geleneğimizi bozmayacağız ve de sizlere Digitürk hakkında hemen hemen hergün yeni haberler ve bilgiler ile sizlere hizmet vereceğimizin garantisini vermekteyiz.

Digitürk ısparta bayisi olarak sizlere aynı zaman da internet sitemiz üzerinden ve yukarıda görmüş olduğunuz telefon numaralarımız üzerinden sizlere detaylı olarak Digitürk hizmeti vermekteyiz.

E hala ne bekliyorsunuz. Digitürk almanın tam zamanı değil mi ?

Isparta Bayilerimizin Faaliyet Gösterdiği İlçeler :

Isparta merkez, Atabey, Keçiborlu, Eğirdir, Gelendost, Sinirkent, Uluborlu, Yalvaç, Aksu, Gönen, Yenişar Bademli.

Isparta Bayilerimizde Vermiş Olduğumuz Hizmetler :

Digitürk abonelik hizmeti, Dış kurulum hizmeti, İç kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, İnternet sitemiz üzerinden online abonelik hizmeti vb hizmetler.

Telefon Numaramız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-isparta-bayileri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk