«

»

Kastamonu Digitürk Bayileri

Kastamonu Digitürk Bayileri :

ADI : HAKAN ELEKTRONİK KASTAMONU

Adres : 0538 695 73 73

Adres : KIŞLA 2BL ANIL İSMAİLBEY MERKEZ KASTAMONU 

Digitürk Kastamonu bayisi olarak siz değerli kastamonu halkının hizmetine, Digitürkün bizlere sunmuş olduğu tüm paket ve kampanyaları sizlere sunarak, sizlerin digitürk hakkında bilinçli bireyler olmanızı sağlamaktayız. Siz değerli kastamonu halkının hizmetine sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz şunlardıır.

Digitürk abonelik hizmeti

Kurulum hizmeti

Digitürks atış hizmeti

Lig Tv abonelik hizmeti

Lig tv satış hizmeti

Teknik destek hizmeti

Arıza bildirim

Paket ve kampanya Satışı

Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Online abonelik hizmeti

Bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen 0538 695 73 73 nolu telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayabilir ve digitürk hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kastamonu Bayilerimizin Hizmet Verdiği İlçeler :

Kastamonu merkez, Abana, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, İnebolu, Küre, Taşköprü, Tosya, İhsangazi, Pınarbaşı, Şenpazar, Ağlı, Doğanyurt, Hanönü, Seydiler. İlçelerimizin tümünde digitürk hizmetini en üst kalitede vermekteyiz. Dilerseniz Gelin Kastamonu  Digitürk Bayisi olarak sizlere kastamonu İlimiz hakkında sizlere biraz bilgi verelim.

Kastamonu İlimiz Hakkında Bilgi :

Kastamonu, Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz bölgesinde yer alan ve Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın ile sınırı bulunan Karadeniz kıyısında bulunan bir ildir, merkez ile birlikte toplam 20 ilçesi mevcuttur.

Kastamonu’nun bilinen geçmişi, Hitit İmparatorluğu ile başlar. Hititlerden sonra Frigya ve Lidya Krallıklarının egemen olduğu bu topraklar M.Ö. 4.yy’da Perslerin eline geçmiştir. M.Ö. 4.yy’da Büyük İskender Anadolu ile birlikte Kastamonu topraklarını da Makedonya’ya katmıştır.

İskender’den sonra yöreyi ele geçiren Pontus Krallığı M.Ö. 1.yy’da Romalılar tarafından ortadan kaldırılmıştır. Uzun yıllar Roma İmparatorluğu sınırları içinde kalan Kastamonu M.S. 395 yılında İmparatorluğun bölünmesiyle bütün Anadolu gibi Bizans İmparatorluğuna katılmıştır.

kastamonu-digiturk-bayileri

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk