«

»

Kayseri Digitürk Bayileri

Kayseri Digitürk Bayileri :

Ad : AKARSU ELEKTRONİK KAYSERİ

Tel : 0538 695 73 73

Adres : ANIT DÜVENÖNÜ 2/A GEVHERNESİBE KOCASİNAN KAYSERİ

Digitürk kayseri bayisi olarak siz değerli kayseri halkı için elimizden gelen tüm digitürk hizmetlerini siz değerli vatandaşlarımıza sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya son hızla devam ediyoruz. Kayseri digitürk bayisi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlere uzun uğraşlar sonucunda internet sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden de hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz. Bu faaliyete sokmuş olduğumuz hizmet sayesinde türkiyenin hemen hemen her iline ve ilçesine digitürk hizmetini en üst seviyede verebilmekteyiz. İnternet sitemize girerek veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak şu hizmetleri alabileceksiniz.

Kayseri Bayilerimizde Verdiğimiz Hizmetler :

Digitürk abonelik hizmeti, Dış kurulum hizmeti, İç kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, online abonelik hizmeti, Arıza bildirim ve onarım vb. hizmetlerin tümünü kayresi bayilerimizde bulabileceksiniz. Dilerseniz gelin birde kayseride hizmet verdiğimiz ilçeleri söyle bir sıralayalım.

Kayseride Hizmet Verdiğimiz İlçeler :

Bünyan, Develi, Felahiye, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Akkışla, Talas, Kocasinan, Melişkgazi, Hacılar, Özvatan ve son olarak da Kayseri merkez. . .

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65 / 0538 695 73 73

kayseri-digiturk-bayileri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk