«

»

Kayserili Zekiye’nin Mutlu Günü

Digitürk, bir dilek tut işbirliği ile yürüttüğü çalışma kapsamında yardıma muthaç insanların hayallerini gerçekleştirmeye kaldığı yerden devam ediyor.

kayserili-zekiye-digiturk

Digitürk, bir dilek tut işbirliği ile yürüttüğü çalışma kapsamında yardıma muthaç insanların hayallerini gerçekleştirmeye kaldığı yerden devam ediyor. Siz değerli arkadaşlarımız için birçok sosyol sorumluluk projisinin altına imza atan Digitürk, yine abonelerinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Digitürk’ün hayallerini gerçekleştirdiği son isim ise Kayserili Zeki oldu. Zekiye’nin hayali, Galatasaray’ın başarılı file bekçisi muslera ile buluşmaktı. Digitürk bu isteği musleraya iletti ve muslerada bu buluşmadan memnuniyet duyacağını belirterek zekiye ile buluş, doyasıya muhabbet etti.

Muslera ile buluşan Zekiye, başarılı kaleciyi Galatasaray’da uzun yıllar görmek istediğini söyledi. Zekiye ayrıca Muslera’ya ne zaman evleneceğini de sordu. Uruguaylı kaleci bu soruya henüz net bir tarih olmadığını ama evlenmeyi planladığını söyleyerek yanıt verdi. Bu yanıt karşısında Zekiye Muslera’ya nikah şahidi olabileceğini söyledi. Digitürk aboneliğinizi sizlerde alarak en iyi yayınları izleyebilir ve projelerin içerisinde yer alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk