«

»

Kırklareli Digitürk Bayileri

Kırklareli Digitürk Bayileri :

UĞURCAN ELEKTRONİK KIRKLARELİ

TEL : 0538 695 73 73

ADRES : DERE ÜSTÜ DUYGU KENT C 2/2 KARACAİBRAHİM MERKEZ KIRKLARELİ

“Digitürk Kırklareli Bayisi” olarak siz değerli müşterilerimiz için digitürkün hemen hemen tüm hizmetleri hakkında sizlere detaylı bilgi verip, bu bilgiler sayesinde de isteyenlerin digitürk abonelik işlemlerinizi de başlatmaktayız. Evet yanlış duymadınız. Kırıkkale halkı için digitürkün tüm hizmetlerini bayimiz üzerinden vermekteyiz. Ama artık verdiğimiz hizmetleri Türkiye geneline yaydık ve de internet sitemiz üzerinden hem siz değerli kırklareli vatandaşlarımıza hemde Türkiyenin her il ve ilçelerine digitürk hizmetini en üst seviyede vermekteyiz. Evet sevgili Türk halkı. Artık köşe köşe digitürk bayisi aramanıza gerek kalmayacak. Çünkü artık biz varız ve de sizlere Digitürk hizmetini en iyi şekilde vermekteyiz.

Kırklareli Bayimizde Verdiğimiz Hizmetler :

“Kırklareli Digitürk Bayisi” olarak siz değerli vatandaşlarımız için ilk olarak Digitürk abonelik hizmetini sizlere en iyi şekilde vermnek için elimizden geleni yapmaktayız. Sizler için verdiğimiz diğer hizmetler ise şöyledir. Kurulum hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanya satışı, Lig Tv abonelik hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Online abonelik hizmeti vb. hizmetleri kırklareli Digitürk şubesi olarak sizlere vermekteyiz.

Kırklareli İlçeleri :

Kırklareli Digitürk şubesi olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz hizmetleri yukarıda belirtmiş bulunmaktayız. Bu hizmetlerimizi şu ilçelerde sizlere vermekteyiz.

Kırklareli Merkez, Babaeski, Demirköy, Kofcaz, Lüleburgaz, Vize, Pınarhisar,

Telefon Numaralarımız :

Digitürk hizmetlerimizin hepsini telefon numaralarımız üzerinden de alabileceksiniz.

0212 445 55 65 / 0538 695 73 73

kirklareli-digiturk-bayileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk