«

»

Komedi Dizisi Silicon Valley Sizlerle

Digitürk, sizlerin en iyi komedi dizilerini izlemeniz için Dizimax Comedy kanalını hizmete sokmuş bulunmaktadır. Bu sayede sizlerde gülmek istediğiniz zaman Dizimax Comedy kanalını açabiliyor ve yayınları izlemeye başlayabiliyorsunuz.

Silicon-Valley-dizimax-comedy-kanalinda

Digitürk, sizlerin en iyi komedi dizilerini izlemeniz için Dizimax Comedy kanalını hizmete sokmuş bulunmaktadır. Bu sayede sizlerde gülmek istediğiniz zaman Dizimax Comedy kanalını açabiliyor ve yayınları izlemeye başlayabiliyorsunuz. Sizlerin izlemesi için Silicon Valley filminide ekranlarınızda izlemenizi sağlamıştır. Silicon Valley filminin konusu Thomas Middleditch, T.J. Miller ve Martin Starr’ın rol aldığı Silicon Valley, parayı seçmeyip geliştirdiği programı kendi çizdiği yolla ilerletmek isteyen Richard ve ekibinin Silikon Vadisi’nin acımasız ortamında yaşadıklarını konu alıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk