«

»

Komedi Filmi Eyyvah Eyvah 3 Sizlerle

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için birçok yeni filmini daha vizyondan yeni çıkmışken film kanalları arasından moviemax türk kanalında izlemenizi sağlamaya yıllardır devam ediyor.

 

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için birçok yeni filmini daha vizyondan yeni çıkmışken film kanalları arasından moviemax türk kanalında izlemenizi sağlamaya yıllardır devam ediyor. Moviemax Türk kanalı bildiğiniz gibi en iyi ve vizyonda izlenme rekorları kırmış tüm Türk yapımı filmleri izlemenizi sağlayan bir yayıncı politikası izlemektedir. Sizlerde Film paketi alarak moviemax türk kanalını ve diğer film kanallarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk Moviemax Türk kanalı, siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi için komedi denilince ilk akla gelen Eyyvah Eyvah 3 filmi ile siz değerli arkadaşlarımızın karşısına çıkıyor. Bu film sayesinde gülmek için artık bir bahaneniz olacak ve gülmekten artık yanaklarınızın ağrıdığını hissedeceksiniz. Komik senaryosu ile diğer filmleri geride bırakan Eyyvah eyvah 3 filminin senayosunu Ata Demirer yazmıştır. Digitürk Eyyvah Eyvah 3 filminin senaryosu hakkında da dilerseniz gelin kısaca bilgi sahibi olalım ve filmi izlemek için hemen yayın akışını kontrol ederek filmi izlemeye başlayalım.

Eyyvah Eyvah 3 filmi ile sizlerde geçimini klarnet çalarak kazanan Hüseyin Badem, çocukluk aşkı olan Müjganla evlenmiş ve hayat artık hüseyin için daha da zor bir hale gelmiştir. Geçimini yapmak için tek anladığı iş olan Klarnet çalmak zorundadır. İşlerin kötü gitmesiyle İstanbul’dan çok yakın arkadaşı olan firuzandan yardım isteyen hüseyin, durumunu gün geçtikte düzeltecektir.

digiturk-eyyvah-eyvah-3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk