«

»

Kütahya Digitürk Bayileri – 0538 695 73 73

Kütahya Digitürk Bayileri :

HARUN İLETİŞİM

ADRES : ATATÜRK BULVARI 5/E CUMHURİYET MERKEZ KÜTAHYA

“Kütahya Digitürk Bayisi” olarak siz değerli kütahya halkı için digitürkün hemen hemen tüm paket ve kampanyasını sizler için detaylı bilgi vermeye dün olduğu gibi bugünde devam ediyoruz. “Kütahya Digitürk Bayii” olarak sizlere önceden bayimiz üzerinden sizlere digtürk hizmeti vermekteydik. Şimdi ise sizlere hem internet sitemiz üzerinden, hemde telefon numaralarımız üzerinden sizlere digtiürk hizmetlerimizi vermekteyiz. “Kütahya Digitürk Şubesi” olarak sizlere hizmet vermeye herzaman devam edeceğiz. Yazımızda hizmet verdiğimiz kütahya ilçelerini ve bu ilçelerde verdiğimiz hizmetler hakkın da da detaylı bilgi alabileceksiniz. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan yazımıza biran önce başlayalım.

Bayimizde Verdiğimiz Digitürk Hizmetleri :

Kütahya digitürk bayisi olarak sizlere digitürk abonelik hizmeti, kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanya satışı, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Online abonelik hizmeti vb. hizmetlerin tümünü bayimize gelerek, internet sitemize girerek ve telefon numaralarımızdan bizi arayarak bulabileceksiniz.

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Kütahya İlçeleri :

ALTINTAŞ
ASLANAPA
ÇAVDARHİSAR
DOMANİÇ
DUMLUPINAR
EMET
GEDİZ
HİSARCIK
PAZARLAR
SİMAV
ŞAPHANE
TAVŞANLI

Telefon Numaralarımız :

0538 695 73 73 / 0533 035 14 31

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk