«

»

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası ile siz değerli arkadaşlarımızda yazımıza göz atarak abonelik alabileceksiniz. Yazımızın içerisinde Lig TV Kredi Kartı Kampanyası hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

lig-tv-kredi-karti-kampanyasi

Digitürk kampanyaları sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda artık dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabilecek ve eşsiz Digitürk yayınlarını şimdi çok uygun fiyatlarla izleyebileceksiniz. Digitürk ve Lig TV ile ilgili birçok kampanya sizler için yayınlarını sizlere vermeye devam etmektedir. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanan arkadaşlarımız artık birçok hizmetlerden yararlanmak için günlerce beklemek zorunda da kalmayacaksınız. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve sizlerin 3 ay ücretsiz olarak Digitürk ve Lig TV yayınlarını izlemenizi sağlayan Lig TV Kredi Kartı Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz.

Lig TV Kredi Kartı Kampanyasına abone olan tüm arkadaşlarımız direk giriş paketinin üzerine süper lig paketi ve şampiyonlar paketinin birine abone olunması gerekmektedir. Abonelik için sizlerde direk 12 ay kullanım taahütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhütü Axess, Bonus, Word, Advantage ve Maximum kradi kartları ile 9 aylık bölümünü peşin olarak ödeyebilir ve bu şekilde kalan 3 ayı ise hiçbir ücret ödemeden izlemeye başlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda 2 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV Paketleri hediyedir. Mobil LİG TV ile wepten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir.

kampanya-fiyat-tablosu

Sizlerde kredi kartı kampanyasından hemen yararlanın ve kurulumlarınızı da talep ettiğiniz gün ve saat içeriisnde yararlanmaya başlayın. Kampanya kapsamında sizlere çanak ve uydu ekipmanları ücretsiz olarak verilecektir. Kampanya için sadece aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk