«

»

Lig TV Üyelik Kampanyası

Lig TV Üyelik Kampanyası ile sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilir ve aboneliğiniz için gerekli bilgileri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

lig-tv-uyelik-kampanyasi

Digitürk sizlerin yararlanması için hersene olduğu gibi bu senede en iyi avantajlı kampanyaları hizmete sokmuş bulunmaktadır. Digitürk kampanyaları ile siz değerli akradaşlarımızda artık Digitürk yayınlarının yanı sıra, Lig TV yayınlarını da dilediğiniz gibi izleyebilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk kampanyaları, sizlere birkaç paketin birleşmesi ile karşınıza çıkmaktadır. Bu şekilde biröok pakette sizlere birkaç ay ücretsiz olarak izleyebilmektesiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve sizlerin en iyi süper lig yayınlarını giriş paketi ile almanızı sağlayan Lig TV Yeni Üyelik Kampanyası ile sizlerde hemen abonelik alabilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi başlatarak eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye başlayabileceksiniz.

Lig TV Üyelik Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdikleri bu 12 ay kullanım taahhütü ile sizlerde sorunsuz olarak ilk 3 ay %50 indirimle yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Giriş Paketi ve Şampiyon Anadolu Paketi ilk 3 ay boyunca 24,0 TL, sonrasında 47,99 TL ; Giriş Paketi ve Anadolu Taraftar Paketi ise ilk 3 ay boyunca 20,0 TL, sonrasında 39,99 TL olarak faturalanır.. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir.

Aboneliğinizi başlattıktan sonra ise kurulumlarınız bayimiz tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Ayrıca çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk