«

»

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tamamını yazımızın içerisinde bulabilecek ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

limitsiz-internet-film-paketi-kampanyasi

Digitürk ile artık sizlerde çok uygun fiyatlara abonelik alabileceğiniz kampanyalardan yararlanabilecek ve bu sayede sizlerde sorunsuz olarak en iyi yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk kampanyalarından yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık sorunsuz hizmet garantisi ile çalışmalarına devam edebilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanarak ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza devam edebileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde sorunsuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi alalım ve aboneliğimizi hemen başlatalım.

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyasından yararlanan tüm arkadaşlarımız giriş paketi + film paketi + sınırsız internet aboneliklerini hemen başlatabilecekler. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımız hem Digitürk için, hemde Lig TV için 24 aylık kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamında Her ay 80’i yeni 800’e yakın film ve yüzlerce belgesel ile Digiturk keyfin HD, internetin limitsiz olsun ve bu şekilde sizlerde ailemirin birer parçası olun.

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası aboneliğinden yararlanan tüm arkadaşlarımızın Digitürk kurulumları talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde yararlanabileceksiniz. Kurlum sırasında sadece Aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyeceksiniz. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Digitürk kurulumunuzdan sonraki 2 iş günü içerisinde internet kurulumunuz ve aktivasyonunuz yapılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk