«

»

Malatya Digitürk Bayileri – 0538 695 73 73

Malatya Digitürk Bayileri :

UGUR ELEKTRONİK

Sinema Cad. Kernek Mah. Malatya Merkez, Malatya

“Malatya digitürk bayisi” olarak siz değerli vayandaşlarımıza digitürkün hemen hemen tüm hizmetleri hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye ve bu bilgiler sayesinde de sizlerin digitürk hakkında detaylı bilgi almanıza yardımcı olmaktayız.

“Malatya Digitürk Bayii” olarak sizlere yıllardan beri bayimiz üzerinden, internet sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden digitürkk hizmetini sizlere en iyi şekilde vermekteyiz.

“Malatya Digitürk şubesi” olarak sizlere Digitürk abonelik hizmeti, kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, Online abonelik hizmeti vb. hizmetlerin tümünü sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden alabileceksiniz.

Hizmet Verdiğimiz Malatya İlçeleri :

“Malatya Digitürk Bayileri” olarak sizlere malatya ilçelerimiz olan ve sizlere aşağıda belirteceğimiz ilçelerde digitürk hizmetini sizlere sağlıklı ve detaylı bir şekilde vermekteyiz.

AKÇADAĞ
ARAPGİR
ARGUVAN
BATTALGAZİ
DARENDE
DOĞANŞEHİR
DOĞANYOL
HEKİMHAN
KALE
KULUNCAK
PÜTÜRGE
YAZIHAN
YEŞİLYURT

Telefon Numaralarımız :

0538 695 73 73 / 0533 035 14 31

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk