«

»

Neverwinter İçerik Güncellemesi Bilgileri

Digitürk, bildiğiniz gibi sizlerin izlemesi için birçok en iyi filmi ekranlarda izlemenizi sağlamaktadır.

neverwinter-digiturk-guncellemesi

Digitürk, bildiğiniz gibi sizlerin izlemesi için birçok en iyi filmi ekranlarda izlemenizi sağlamaktadır. Digitürk sizlerin izlediği filmleri oyun şeklinde de karşınıza çıkarmaya başlamıştır. Digigame sistemi sayesinde en iyi oyunlarıda oynamak artık siz değerli arkadaşlarımızın elindedir. Üstelik en çoık oynanan oyun olan Neverwinter’ın güncellemeside nihayet gelip çatmıştır. Neverwinter gelen dev içerik güncellemesi sayesinde sizlerde yenilenen oyun ile keyifli vakitleri geçirebiliyorsunuz. Bu güncelleme sayesinde sizlerde şu ek görüntülerle oyunu dahada oynanabilir bir hale getirmiş olacaksınız.

Neverwinter oyunu Önceki güncellemelere göre çok daha fazla içeriğe sahip olan bu güncellemeyle oyuna eklenen üç yeni bölge, Neverwinter’ın toplam alanını %33 genişletiyor. Oyundaki PvP sisteminin tamamen yenilendiği ve geliştirildiği Curse of Icewind Dale, özellikle 60. seviye oyuncular için oyunu zenginleştirecek. Oyuna eklenen yeni görevler, zindanlar ve canavarların yanı sıra, oyuncuların kendi ekipmanlarını güçlendirmesini sağlayan Kara Buz elementi ve bunun işçiliği oyuna ekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk