«

»

Resurrection Dizimax Sci-Fi Kanalında Sizlerle

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi için birçok kanalını hizmete sokmuştur. Bu kanallar sayesinde sizlerde en iyi dizileri izlemenizi sağlıyoruz.

resurrection-digiturk-haberleri

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi için birçok kanalını hizmete sokmuştur. Bu kanallar sayesinde sizlerde en iyi dizileri izlemenizi sağlıyoruz. Digitürk sayesinde siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi için Resurrection filmini abonelerimizin izlemesi için Dizimax Sci-Fi kanalında yayın akışına sokmuştur. Digitürk Resurrection filmi ile sizlerde sorunsuz şekilde yayınları izleyebilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber siz değerli arkadaşlarımız için yayın yapan Resurrection Filmi hakkında bilgileri alalım ve diziyi izlemeye başlayalım.

Missouri’nin küçük kasabası Arcadia’da sakin bir hayat süren insanlar, yıllar önce ölen sevdiklerinin birer birer kapıyı çalmasıyla şoke olurlar. Üstelik geri dönenler geçen zamanda hiç yaşlanmamışlardır. Filmin geri kalan kısmı hakkında bilgilere ulaşmak için direk dizimax sci-fi kanalını açabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Sizlerde dilediğiniz gibi Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız eğer direk Digitürk kanalları arasından Dizimax Sci-Fi kanalını açabilir yada direk dizi paketi aboneliği alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk